Facebook
Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" - град Гоце Делчев
Иновативно училище

Олимпиади

Заповед № РД09-4059/ 30.08.2022 г. за утвърждаване на графици за провеждане на ученическите олимпиади,  на националните състезания и на националните състезания по професии през учебната 2022 – 2023 година

Заповед № РД09-5451/ 26.10.2022 за изменение на Заповед № РД09-4059/ 30.08.2022 г. за утвърждаване на графици за провеждане на ученическите олимпиади, на националните състезания и на националните състезания по професии през учебната 2022 – 2023 година

График за провеждане на общинските кръгове на олимпиадите през учебната 2022/2023 година:

График за провеждане на областните кръгове на олимпиадите през учебната 2022/2023 година:

 

Ученици, класирани за областните кръгове на ученическите олимпиади и национални състезания от календара на МОН:

Български език и литература:

  • Ивана Цветанова Тричкова – 5а клас
  • Ивана Станимирова Сърбакова – 6а клас
  • Ива Николаева Петакова – 6а клас
  • Деана Георгиева Попова – 6а клас
  • Никол Петрова Хаджиева – 7а клас

Знам и мога:

  • Станислава Илиева Темелкова - 4а клас
  • Михаил Калинов Калинов - 4б клас

Математика:

  • Костадин Илиев Сораджиев – 4а клас
  • Даниел Василев Танчев – 6а клас
  • Ивана Станимирова Сърбакова – 6а клас

Компютърно моделиране:

  • Костадин Илиев Сораджиев – 4а клас
  • Йорданка Илиева Вълчева – 4б клас
  • Ангел Паскалев Хазуров – 4в клас

Физика:

  • Антъни Димитров Тунков -7б клас

Химия и опазване на околната среда:

  • Теодора Стоилова Димитрова - 7а клас

Биология и здравно образование:

  • Никол Петрова Хаджиева - 7а клас
  • Елена Ангелова Камбурова - 7а клас

История и цивилизации:

  • Ивана Станимирова Сърбакова - 6а клас
  • Деница Владимирова Бацалова - 7в клас
  • Ивана Василева Белемезова - 7в клас
  • Ивайла Илиева Темелкова -7б клас
  • Никол Петрова Хаджиева - 7а клас
  • Катерина Георгиева Занкова - 7а кла

География и икономика:

  • Ивана Цветанова Тричкова - 5а клас
  • Самира Валентинова Кацарова - 5б клас
  • Костадин Ангелов Хитимов - 6а клас

Ключът на музиката:

  • Илиана Петрова Узунова - 7а клас
  • Теодора Стоилова Димитрова - 7а клас
  • Ивана Василева Белемезова - 7в клас

Информационни технологии:

  • Теодора Стоилова Димитрова - 7а клас
  • Никол Петрова Хаджиева - 7а клас
  • Катерина Георгиева Занкова - 7а клас
  • Памела Веселинова Сивриева - 7а клас
  • Жасмина Бориславова Малинова - 7а клас